Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙ ОФІЦІЙНО ВІДКРИВ ГЕНКОНСУЛЬСТВО В ОДЕСІ

  2011-11-30

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Володимир Новак

  Заступник міністра закордонних справ Китаю Чень Гопін (Chen Guoping) у вівторок відкрив Генеральне консульство КНР в Одесі. Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив представник МЗС України в Одесі Костянтин Ржепішевський.

  З його слів, офіс Генконсульства розташовано в проволку Нахімова, 2 у мальовничому куточку Одеси поруч із Центральним парком культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка. Китайська сторона викупила й реставрувала тут один із історичних будинків мільйонного мегаполіса.

  Генконсульство КНР в Одесі, у зону діяльності якого входять АР Крим, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська та Херсонські області і місто Севастополь, вперше заявило про себе 2006 року, а видавати візи почало 2009 року. Проте офіційне відкриття дипломатичної місії, в будівлі якої упродовж тривалого часу проводився капремонт, відбулося лише сьогодні. У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Китаю в Україні Джан Сіюнь, директор четвертого територіального департаменту МЗС України Ігор Паліха, інші офіційні особи.

  Програмою перебування китайського дипломата в Україні передбачено також проведення політичних консультацій із українським колегою, заступником голови МЗС України Віктором Майком 30 листопада в Києві.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *