Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай наприкінці 2019 року передав ДСНС України 52 одиниці техніки

  2020-01-08

  Державній службі з надзвичайних ситуацій передали 52 одиниці техніки в рамках реалізації проекту безоплатної допомоги уряду України від уряду Китайської Народної Республіки. Загальна вартість допомоги становить понад 95 млн юанів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

  Сторони підписали відповідний Акт прийому-передачі проекту надання аварійно-рятувальної техніки та обладнання.

  “Ми отримали такі необхідні пожежні автопідіймачі і драбини, автомобільні крани, бульдозери та автогрейдери, – сказав голова ДСНС Микола Чечоткін. – Всі вони дозволять частково замінити ту техніку, яка в більшості своїй фізично і морально застаріла. Отримана техніка буде передана в територіальні підрозділи і значно підвищить рівень їх здатності та ефективностідля аварійно-рятувальних робіт, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій “.

  За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, це вже другий спільний проект між МВС і Китаєм.

  В рамках безоплатної допомоги Державної служби України з надзвичайних ситуацій передано 52 одиниці спеціальної аварійно-рятувальної техніки та обладнання на загальну суму понад 95 млн юанів (понад 318 мільйонів гривень, або понад 13,6 млн доларів США). Зокрема пожежні автопідіймачі і пожежні автодрабини – 16 одиниць, автомобільні крани – 16 одиниць, гусеничні бульдозери – 10 одиниць, автогрейдери – 10 одиниць.

  Раніше повідомлялося про те, що піротехніки ДСНС отримали техніки для розмінування на суму 5 мільйонів гривень. Іноземні партнери передали ДСНС оперативно-піротехнічні автомобілі, захисне спорядження, металодетектори, інструменти для ручного розмінування і нетехнічного обстеження.

  248824

   

  248823

   

    “DT.UA”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *