Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай надасть іноземцям доступ до науково-технічних проектів

  2017-03-09

  Китай підтримує вихід на фондовий ринок країни підприємств з іноземним капіталом і випуск ними облігацій, а також дозволяє їм брати участь в державних науково-технічних проектах на недискримінаційних засадах. Про це повідомляє УНН з посиланням на Сіньхуа.

  Таке положення міститься в доповіді про роботу уряду, з якою прем’єр Державної ради Китайської Народної Республіки Лі Кецян виступив на щорічній сесії Всекитайських зборів народних представників.

  У Доповіді підкреслюється, що при розробці стандартів, участі в урядових закупівлях і програмі “Зроблено в Китаї 2025” іноземні підприємства матимуть такі ж привілеї, як і китайські.

  Підприємства з іноземним капіталом зможуть брати участь в таких державних науково-технічних програмах, як “863”, “Факел”, “Іскра” та інших ключових науково-технічних проектах, які реалізовуються з 80-х років минулого століття.

  Також китайська влада дасть зелене світло на участь в програмах, висунутих в рамках 12-ї та 13-ї п’ятирічок, а також в проектах з поширення науково-технічних знань і підвищення добробуту населення за рахунок науково-технічного прогресу.

  Примітно, що уряд Піднебесної вперше в своїй звітній доповіді чітко заявив про допуск іноземних інвесторів у сферу державної значущості – науково-технічні проекти.

  З початку політики реформ і відкритості Китай заохочує іноземні інвестиції та компанії опановувати нові високі технології. У 2016 році обсяг фактично освоєних іноземних інвестицій в КНР перевищив 130 млрд доларів США.

  “УНН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *