Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай інвестує в ягоди і сади України суму в півтраншу МВФ

  2017-03-01

  Асоціація “Укрсадпром” і китайська державна корпорація China Haisum Engineering Co., Ltd підписали меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого в українську галузь садівництва ягідництва планується інвестувати 515 млн доларів протягом наступних 2 років.

  Про це сказано в повідомленні “Укрсадпрому”, передають Українські Новини.

  Меморандум підписали керівник асоціації “Укрсадпром” Дмитро Крошка й гендиректор департаменту з міжнародних зв’язків китайської корпорації Гонг Чжюн.

  У повідомленні зазначається, що заплановані інвестиції будуть направлені в будівництво й модернізацію переробних комплексів, фруктосховищ, виробничо-логістичного комплексу.

  “У нас є намір поліпшити стан українського сільського господарства шляхом модернізації діючих і будівництва нових об’єктів на території України”, – сказано в повідомленні з посиланням на представника китайської корпорації.

  Відповідно до повідомлення, China Haisum Engineering Co., Ltd. займалася реалізацією багатьох проектів у аграрній сфері в різних країнах.

  “Ми готові ділитися своїми технологіями, новим обладнанням, щоб посилити галузь в Україні. Але ми всі розуміємо, що розвиток вимагає фінансування, особливо в Україні. І проект “Нового шовкового шляху” надає такі можливості, оскільки Україна перебуває на цьому шляху. Наша компанія як представник держави має можливості для одержання цього фінансування й готова брати участь у розвитку агросектору України”, – зазначає китайська сторона.

  Дмитро Крошка нагадав, що торік “Укрсадпром” ініціював процес узгодження фітосанітарних протоколів між Україною й Китаєм для експорту українських фруктів і ягід на китайський ринок.

  “Українські Новини”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *