Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай і Україна обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

  2018-05-30

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та представники китайських компаній «Huawei Ukraine» та «Power China» обговорили можливості реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів.

  Компанія «Power China» займається плануванням, проектуванням та реалізацією великих енергетичних проектів, зокрема з використанням відновлюваних джерел. Вітропарк загальною потужністю 204 МВт в Ефіопії – один із потужних нещодавно запроваджених проектів.

  Ця компанія не вперше цікавиться українським ринком та вже увійшла до складу українсько-китайської Робочої групи з розвитку «чистої» енергетики, створеної за ініціативи Держенергоефективності разом із Національною енергетичною адміністрацією КНР.

  Компанія «Huawei» – один із найбільших у світі виробників інверторів, працює у понад 170 країнах світу, має 16 дослідницьких центрів та відома не лише своїми інформаційно-комунікаційними продуктами, а й інноваціями, зокрема, у сонячній енергетиці. Компанія впроваджує digital-технології та постачає інвертори для сонячних електростанцій з метою оптимізації виробництва «чистої» електроенергії.

  Під час зустрічі Сергій Савчук ознайомив китайську сторону із потенціалом «чистої» енергетики в Україні, стрімким темпом введення нових потужностей, законодавчим підгрунтям та потенційними проектами, що розміщено на карті «UAMAP».

  2-Map-upd-29.01.18-копия-—-копия_0

  Сторони домовилися окреслити конкретні шляхи співпраці у «чистій» енергетиці у рамках Робочої групи та розглянути можливості реалізації проектів за участю китайських технологій та інвестицій.

  Представники китайських компаній повідомили про готовність продемонструвати успішно впроваджені проекти у рамках офіційного візиту української делегації до Китаю.

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *