Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай готує організацію ліцензійного виробництва нового українського транспортного Ан-178

  2015-05-07

  Серійне виробництво нового українського транспортного Ан-178 вантажопідйомністю до 18 тонн розробки ДП “Антонов” (Київ) може бути налагоджене на потужностях в КНР.

  Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, плани співробітництва України та КНР за програмою Ан-178 закріплені протоколом про наміри, підписаним китайської Beijing A-Star Aerospace Technology Co. та ДП “Антонов” у рамках церемонії першого польоту Ан-178 в Києві в четвер.

  Документ, зокрема, передбачає закупівлю китайською компанією в Україні двох Ан-178 з подальшою організацією виробництва літака в КНР.

  Умови перспективного співробітництва не розголошуються за бажанням китайського замовника.

  Новий Ан-178 створюється на заміну Ан-12, призначений для ефективного виконання всіх основних завдань транспортного літака, включаючи матеріально-технічне забезпечення, транспортування техніки, доставку обладнання. Значущою конкурентною відмінністю Ан-178 є можливість перевезення всієї лінійки вантажів, які пакуються, включаючи великогабаритні морські контейнери 1С.

  У виробничій кооперації за програмою Ан-178 задіяно близько 200 компаній з 14 країн.

  В даний час ДП “Антонов” просуває програму Ан-178, в тому числі, в країнах Близького Сходу та Середньої Азії: інтерес до нового українського транспорту вже підтвердили ОАЕ і Азербайджан.

  ДП “Антонов” – провідний український розробник і виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер в ніші транспортних літаків найширшого призначення. Підприємство співпрацює з 76 країнами світу.

   

  bin.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *