Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай готовий співпрацювати з новим урядом України

  2014-12-03

  Офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньїн підкреслила, що Китай готовий спільними зусиллями з українським урядом “сприяти зміцненню взаємовигідної співпраці” в різних сферах.

  Китай готовий співпрацювати з новим урядом України і розвивати двосторонні відносини, заявила в середу офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньїн.

  “Китай завжди розглядав Україну як важливого стратегічного партнера і доброго друга. Ми готові спільними зусиллями з українським урядом сприяти зміцненню взаємовигідного співробітництва в різних сферах і покращувати стан китайсько-українських відносин”, — сказала Хуа Чуньїн на брифінгу. Верховна Рада на засіданні у вівторок затвердила склад уряду, запропонований парламентською коаліцією. Таке рішення підтримали 288 парламентаріїв при необхідному мінімумі в 226 голосів. На ключові посади міністра фінансів і міністра економіки призначені іноземці, в тому числі громадянка США українського походження Наталія Яресько, що стала главою Мінфіну. Більше половини міністерських крісел зайняли представники пропрезидентського “Блоку Петра Порошенка”.

  РІА Новини України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *