Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай готовий інвестувати у вугільні підприємства України, – Демчишин

  2015-03-12

  Дотації вугільної промисловості не передбачені держбюджетом України на 2015 рік, при цьому Китай готовий інвестувати в підприємства вугільної галузі України 3,6 млрд доларів.
  Про це на прес-конференції повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.
  Протягом останніх 20 років дуже мало уваги приділялося цьому сегменту (вугільної промисловості), тільки в 2014 році вугільна промисловість отримала більше 11 мільярдів гривень дотацій (більше 507 млн ​​доларів). У 2015 році в бюджеті цієї статті взагалі немає, – сказав Демчишин.
  На думку міністра, у вугільній промисловості зараз необхідно повністю міняти операційну діяльність. Разом з тим, за словами Демчишина, в ситуації, коли вугільна промисловість не має державних дотацій, єдиним засобом є залучення підприємствами зовнішніх коштів. За його даними, уряд провів консультації з китайськими фінансовими інститутами, які підтвердили готовність виділити кошти в розмірі 3,6 млрд доларів, у тому числі на добудову та модернізацію шахт.
  Раніше стало відомо, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості в найближчі роки збирається залишити на державних шахтах тільки 25 тисяч працівників з 52 тисяч.

  Телеканал 24

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *