Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай допоможе Україні з флотом

  2017-06-01

  China will help Ukraine with the fleet

  Китайська компанія China National Technical Import & Export Corporation (CNTIC) візьметься за модернізацію флоту Українського Дунайського пароплавства: підприємства підписали меморандум про співпрацю.

  “Наша основна загроза – старіння флоту, тому ми розробили стратегію його розвитку”, – зазначив голова правління Українського дунайського пароплавства Дмитро Барінов, передає NewsOboz.org з посиланням на “Вєсті”.

  Угода передбачає будівництво 40 нових барж типу SLG та удосконалення 21 буксира. Будівництво барж буде проводитися на базі старих ліхтарів, а модернізацію буксирів замінять двигуни.

  Вартість робіт оцінюється в 50 мільйонів доларів. Оновлення флоту планують завершити до 2031 року. Цю суму пароплавство планує залучити від іноземних інвесторів.

  “Ми провели переговори з нашими партнерами – австрійською компанією Panta Rei і китайської CNTIC. З останньої ми підписали меморандум про співпрацю, а в липні наша делегація поїде до Китаю “, – заявив Барінов.

  На даний момент флот УДП нараховує 466 судів (буксирів і барж), більшість з яких застаріли, а частина знаходиться в відстої.

  “NewsOboz”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *