Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай будує космічну станцію майбутнього

  2017-06-12

  Перший ключовий модуль космічної станції Китаю буде запущений в 2019 році, в подальшому також плануються запуски двох експериментальних модулів.

  China is building a future space station

  Китай планує зробити свою космічну станцію, яку побудують приблизно до 2022 року, і яка буде відкритою для науковців усього світу.

  Як передає Сиьхуа, про це заявив науковий співробітник Китайського об’єднання космічних технологій на Глобальній конференції з дослідження космосу в Пекіні, пише Телеграф.

  «Канцелярія програми пілотованих космічних польотів підписала з Управлінням ООН з питань космічного простору стратегічну рамкову угоду, згідно з якою науковці країн-членів ООН зможуть відвідувати космічну станцію Китаю», — повідомив він.

  За цією угодою країни-члени ООН, і в особливості країни, що розвиваються, будуть мати можливість проводити науково-технічні експерименти.

  Перший ключовий модуль космічної станції Китаю буде запущений в 2019 році, в подальшому також плануються запуски двох експериментальних модулів, зазначив перший космонавт Китаю, заступник керівника Канцелярії програми пілотованих космічних польотів КНР Ян Лівей. За його словами, станція дозволить космонавтам залишатися в космосі до 6 місяців.

  Космічна станція Китаю буде складатися з трьох частин: основного модуля і двох лабораторних, кожен з яких буде важити 20 тонн. Передбачається, що станція пропрацює на орбіті не менше десяти років.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *