Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китаю варто говорити з Україною

  2023-03-23

  Пекін має почати говорити з Києвом, адже пропозиції Китаю щодо досягнення миру між Україною і росією в нинішньому вигляді навряд чи можуть бути прийнятними для українців. Про це заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт на брифінгу в середу, повідомляє Укрінформ.

  Федеральний уряд, за словами речника, вважає, що китайська сторона, яка виступила з пропозицією щодо мирних переговорів між росією та Україною, має говорити не лише з російською стороною, а й з українською. І чим скоріше це стане можливим, тим краще, додав Гебештрайт.

  Перемовини, зауважив він, виглядають наразі досить гіпотетичними і далекими. Важливою передумовою для їх початку, в будь-якому випадку, є те, «щоби обидві сторони могли потім жити з їх результатами; особливо українська сторона», сказав він. Те, що сформулювала китайська сторона, на перший погляд, не створює враження, що це може бути прийнятним для української сторони, зауважив Гебештрайт. Водночас він не виключив, що в ході обговорення можливо буде досягти якогось кращого результату.

  Німеччина з партнерами продовжують триматися позиції, яка була висловлена від самого початку: не говорити про Україну без України, не вирішувати її долю за її спиною.

  «Українці самі мають вирішувати, як може бути врегульований і завершений цей конфлікт. Німеччина зі свого боку підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно: політично, фінансово, гуманітарно та зброєю», – сказав речник.

  Китаю варто говорити з Україною

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *