Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайський турсервіс Trip.com може додати України на свою платформу

  2021-08-09

  Генеральний консул України в Шанхаї Артем Пушкін на тому тижні провів зустріч з керівництвом китайської компанії Trip.com Group, яка є однією з найбільших у світі та найбільшою в Китаї у сфері надання комплексних туристичних послуг, під час якої сторони обговорили співпрацю в туристичній сфері. Результатами зустрічі на своїй сторінці в ФБ поділився Артем Пушкін.

  Зокрема, обговорювалась можливість створення інформаційної платформи України на ресурсах компанії Trip.com Group з метою поширення в Китаї інформації про туристичний потенціал нашої держави, конкретні туристичні локації та об’єкти з надання туристичних послуг в Україні.

  «Питання пожвавлення співпраці у сфері туризму сьогодні набуває особливої актуальності з огляду на запровадження з 1 квітня до 30 вересня 2021 року Указом Президента України безвізового в’їзду в Україну з туристичною метою для громадян КНР, а також роботою Урядів України і Китаю над підготовкою угоди про безвізовий режим між країнами», — зауважив Пушкін.

  Він також нагадав, що Посол КНР в Україні Фань Сяньжун прогнозує зростання потоку китайських туристів в Україну в разі введення безвізового режиму. За його даними, до пандемії коронавірусу закордонні поїздки за рік здійснювали 150 млн громадян Китаю, з них Україну відвідували 60 тис. осіб.

  Довідково: Ринкова капіталізація компанії оцінюється в 136 мільярдів юанів (приблизно 21 млрд доларів США), кількість користувачів налічує понад 400 мільйонів клієнтів.

  Останні роки Trip.com Group безперервно розвивається у сфері штучного інтелекту, впроваджує програми cloud computing, а також інноваційні технології. 2019 року компанія ввійшла до списку ТОП 100 китайських інтернет-компаній, зайнявши 16 місце.

  Китайський турсервіс Trip.com може додати України на свою платформу

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *