Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська CRCC планує будувати зерновий термінал в порту Південний

  2020-09-09

  В адміністрації морського порту Південний пройшла зустріч з представниками China Road Construction Corporation International Investment (CRCCII), дочірньої компанії китайської корпорації China Railway Construction Corporation Limited (CRCC).Про це повідомляє ЦТС, посилаючись на адміністрацію порту.

  В ході зустрічі обговорювалася можливість будівництва в морському порту Південний зернового перевантажувального комплексу. Вантажообіг нового терміналу може скласти 5 млн тонн на рік.

  Раніше представники CRCC вже проводили зустріч з топ-менеджментом “Смарт-Холдингу”. Китайській стороні було презентовано інвестиційний проєкт розвитку індустріального парку в Миколаєві, який передбачає в тому числі розвиток зернового термінала. Також обговорювався проєкт розвитку порту в Очакові, який включає поглиблення дна й будівництво нової інфраструктури.

  Довідково: CRCC Group – друга після China Railway Engineering Corporation група в Китаї, яка спеціалізується на розвитку залізничної інфраструктури. Компанія також займається будівництвом в Китаї тунелів, мостів, швидкісних шосе, аеропортів, портів тощо.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *