Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська автомобільна компанія Geely потрапила до переліку міжнародних спонсорів війни

  2023-06-26

  НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни китайську автомобільну компанію Zhejiang Geely Holding Group Co. Про це повідомляє LB.ua, посилаючись на пресслужбу агенства.

  У НАЗК наголосили, що поки більшість виробників автомобілів з Європи, Японії та Кореї припиняють продажі на російському ринку після вторгнення в Україну, Geely продовжує сплачувати податки до бюджету країни-агресора.

  Компанія володіє декількома брендами, серед яких Geely Auto, Lynk & Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility. Geely продовжує представляти та продавати нові моделі авто своєї марки в Росії. Станом на травень 2023 року мережа офіційних дилерів Geely була представлена в 89 російських містах і налічує 157 дилерських центрів.

  “Так, продажі автомобілів під маркою Geely в Росії за перші три місяці 2023 року зросли більш ніж удвічі порівняно з минулим роком, з 5543 одиниць до 12673 одиниць. А виручка Geely Auto Group за 2022 рік становила понад 20 млрд дол. США”, – зазначили у НАЗК.

  Наразі жодних спроб засудити війну Росії проти України від керівництва компанії не було, додали в Агентстві.

  Китайська автомобільна компанія Geely потрапила до переліку міжнародних спонсорів війни

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *