Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайці висловлюють невдоволення економічним станом на сторінці посольства США, в обхід цензури

  2024-02-05

  Китайські користувачі в умовах державної цензури, використовують коментарі на офіційній сторінці посольства США в Китаї для критики економічного стану в країні.

  Про це повідомляє Економічна правда із посиланням на Reuters.

  Акаунт посольства США в Китаї в соціальній мережі Weibo (китайський аналог Twitter) “став Стіною Плачу китайських роздрібних інвесторів”, – написав інший користувач соцмережі.

  Хоча користувачі Weibo можуть публікувати окремі пости про ринок і економіку, китайська влада регулярно блокує те, що вони вважають “негативними” коментарями в Інтернеті, коли вони набирають популярності.

  Функція коментарів до постів, пов’язаних з економікою або ринками, на платформах соціальних мереж також може бути вимкнена або показувати лише вибрані коментарі, обмежуючи канали, в яких люди можуть висловлювати свою думку.

  У п’ятницю 2 лютого офіційна китайська газета People’s Daily опублікувала статтю з таким заголовком: “Вся країна сповнена оптимізму”.

  Незабаром цей заголовок був висміяний у китайських соціальних мережах.

  Користувач Weibo, зробивши репост статті посольства США про захист жирафів, написав: “Вся спільнота жирафів сповнена оптимізму”.

   

  Китайці висловлюють невдоволення економічним станом на сторінці посольства США, в обхід цензури

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *