Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай запустить два експериментальні супутники зв’язку для дослідження Місяця

  2024-02-05

  Китай у першому півріччі цього року запустить два експериментальні супутники зв’язку для дослідження Місяця, йдеться у заяві Китайської лабораторії з дослідження далекого космосу в місті Хефей, адміністративному центрі провінції Аньхой на сході Китаю, передає CRI Online.

  Космічні апарати “Тяньду-1” та “Тяньду-2” вагою 61 кг та 15 кг відповідно, будуть доставлені на навколомісячну орбіту. Вони будуть використані для перевірки технологій, включаючи навігаційні калібрування, ретрансляцію радіосигналу та ін.

  Згідно з планом, “Тяньду-1” та “Тяньду-2” разом із супутником-ретранслятором “Цюецяо-2” (“Сорочий міст-2”), призначеним для забезпечення зв’язку між зворотним боком Місяця та Землею, будуть виведені на перехідну орбіту Земля – Місяць. Потім перші два апарати вийдуть на еліптичну місячну орбіту після гальмування.

  “Цюецяо-2” буде ретрансляційною платформою в рамках четвертого етапу китайської програми з дослідження Місяця, надаючи послуги зв’язку зондам “Чан’е-4”, “Чан’е-6”, “Чан’е-7” та “Чан’е-8”.

   

  Китай запустить два експериментальні супутники зв'язку для дослідження Місяця

  Джерело фотографії: https://portaltele.com.ua/news/kosmos/kytaj-zapustyt-suputnyk-zv-yazku-na-misyats-na-pochatku-2024-roku.html

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *