Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай закликає наростити зусилля щодо надання гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту в Україні

  2023-12-08

  Китай закликав міжнародне співтовариство наростити зусилля щодо надання гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від “української кризи”.

  Про це повідомило видання CGTN.

  Виступаючи на засіданні Ради безпеки ООН з українського питання, заступник постійного представника КНР при організації Ген Шуан зазначив, що конфлікт затягнувся і спричинив руйнування багатьох великих інфраструктурних об’єктів. Він наголосив, що ситуацію у сфері транспорту та подачі електропостачання у чорноморському регіоні ускладнили снігопади та хуртовини. Ген Шуан заявив, що міжнародна спільнота та гуманітарні організації мають посилити підтримку, щоб населення постраждалих районів змогло пережити зиму. Він також заявив про важливість спільних зусиль щодо стимулювання мирного процесу.

  Заступник постійного представника КНР при ООН Ген Шуан: “Позиція Китаю по Україні залишається незмінною. Ми завжди стоїмо на стороні миру, на стороні переговорів. Ми завжди віддані сприянню світу через переговори, щоб якнайшвидше домогтися припинення вогню. У військових конфліктах немає переможців. Ми закликаємо всі сторони до стриманості та прагматичності, до активізації зусиль для досягнення миру, до якнайшвидшого припинення бойових дій. Китай готовий продовжувати спільно з усіма сторонами докладати зусиль для політичного врегулювання кризи”.

   

  Китай закликає наростити зусилля щодо надання гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту в Україні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *