Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай заявив про зростання активів свого банківського сектора у 2023 році

  2024-02-13

  Китайські банки у 2023 році продемонстрували впевнене зростання активів. Про це повідомив офіційний представник Державного управління з фінансового нагляду та контролю КНР Лю Чжицін.

  Як передає Українські новини, відповідну заяву поширила Інформаційна агенція Сіньхуа.

  Як зазначив Лю Чжицін на брифінгу для журналістів, обсяг активів фінансових установ банківського сектору Китаю минулого року зріс на 9,9% у річному обчисленні і досяг ¥417,3 трлн (близько $58,7 трлн).

  Офіційний представник зазначив, що якість активів цих установ у 2023 році була загалом стабільною, наголосивши, що до кінця минулого року обсяг непогашених безнадійних кредитів становив ¥3,95 трлн, а коефіцієнт таких кредитів – 1,62%.

  За попередніми даними, комерційні банки Китаю отримали минулого року ¥2,38 трлн чистого прибутку, що на 3,24% більше, ніж роком раніше. Коефіцієнт резервного покриття, що захищає від фінансових ризиків, виявився на досить високому рівні – 205,1%.

  Як зазначив Лю Чжицін, цього року китайські кредитні установи збережуть стійкі темпи зростання своєї діяльності, а розподіл фінансових ресурсів буде оптимізований.

  За його словами, довгострокові базові показники економічного розвитку країни залишаться незмінними, і він очікує, що покращення даних показників та нові можливості зростання стимулюватимуть розвиток банківського сектора.

   

  Китай заявив про зростання активів свого банківського сектора у 2023 році

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *