Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай зацікавлений розвивати агробізнес в Херсонській області

  2021-03-09

  Китайський бізнес зацікавлений у співпраці з Херсонською областю в аграрній сфері, повідомив представник Китайської асоціації малих і середніх підприємств в Україні Ван Пен в ході зустрічі з керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації.

  Перший заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій презентував китайському бізнесу інвестиційний потенціал області у сфері сільського господарства. На зустрічі також був присутній голова Центру по просуванню інвестицій і торгівлі «Пояс і шлях» в Україні Гуань Сяньмей, а по відеозв’язку — китайські підприємці та науковці-аграрії.

  Дмитро Бутрій висловив готовність співпрацювати з інвесторами, а керівництво регіону — супроводжувати інвестиційні проєкти на всіх етапах їх реалізації. Одна з перспективних областей, на думку представників Херсонської ОДА, це розвиток виробництва та переробки овочів і фруктів.

  За даними Херсонської ОДА, у 2020 році товарообіг між областю і Китаєм досяг 43,5 млн доларів США. При цьому підприємства регіону поставили на китайський ринок товарів на 4,4 млн доларів США (+38,1% до 2019). Основними статтями експорту були жири, масла тваринного і рослинного походження.

  Китай зацікавлений розвивати агробізнес в Херсонській області

   

  “SilkBridge”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *