Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай заборонив фінансовим установам проводити криптовалютні операції

  2021-05-19

  Криптовалюта впала майже на 40% з рекордного рівня в 64 895$, досягнутого 14 квітня. Вона також наближається до свого першого місячного зниження з листопада 2018 року.

  Падіння криптовалюти минулого тижня було викликано відмовою Ілона Маска, приймати біткойн для придбання електромобілів, але новини з Китаю спровокували падіння біткойна до позначки в 38 514$, що означає -9%. Потім біткойн компенсував частину втрат, піднявшись до 40 200$.

  Китай заборонив фінансовим установам і платіжним компаніям надавати послуги, пов’язані з криптовалютними операціями, і застеріг інвесторів від спекулятивних криптовалютних торгів. Про це повідомляє Reuters.

  Відповідно до заборони, установи — включно з банками та канали онлайн-платежів — не повинні пропонувати клієнтам будь-які послуги, що стосуються криптовалюти, такі як реєстрація, торгівля, кліринг та розрахунки.

  Китай заборонив криптовалютні біржі та первинні пропозиції монет, але при цьому не заборонив приватним особам мати криптовалюту.

  “Ці заходи не були першими кроками Пекіна проти цифрової валюти. Зокрема, у 2017 році Китай закрив свої місцеві біржі криптовалют, придушивши спекулятивний ринок, на який припадало 90% світових торгів біткойнами”, — додає видання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *