Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай вважає причиною «української кризи» проблеми з безпековим управлінням у Європі

  2023-05-26

  У Міністерстві закордонних справ Китаю було заявлено, що основною причиною “кризи в Україні” є проблеми управління безпекою в Європі. Таку позицію на брифінгу оприлюднила речниця китайського МЗС Мао Нін, коментуючи переговори спецпосланця Лі Хуея в Берліні. Про це повідомляє Укрінформ.

  «По суті «українська криза» є вибухом проблем, накопичених в управлінні безпекою в Європі. Це трагедія, якої можна було уникнути, але вона дійшла до того розвитку, де перебуває сьогодні», – сказала Мао.

  За її словами, Китай формулює позицію щодо цього конфлікту на основі власних суджень, «виходячи із суті проблеми», і твердо стоїть на боці миру та діалогу.

  «Ми були і залишатимемося відданими сприянню мирним переговорам. Ми готові працювати з міжнародною спільнотою, щоб продовжувати відігравати конструктивну роль у пошуках політичного врегулювання «кризи в Україні», – зазначила речниця МЗС.

  У рамках своєї місії, спеціальний представник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей відвідав Берлін, де провів зустріч з державним секретарем МЗС Німеччини Андреасом Міхаелісом для обговорення можливостей політичного врегулювання “української кризи”.

  Китай вважає причиною «української кризи» проблеми з безпековим управлінням у Європі

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *