Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай вимагає від США відкликати план надання військової допомоги Тайваню

  2022-07-19

  Представник МЗС КНР Ван Веньбінь закликав Вашингтон відмовитися від військової допомоги острову та припинити військові зв’язки з Тайванем, повідомляє Сіньхуа.

  Учора представник Міноборони КНР Тань Кефей заявив, що підтримка Америкою незалежності Тайваню порушує принцип єдиного Китаю та загрожує суверенітету та безпеці країни. Він зазначив, що дії США завдають шкоди американо-китайським відносинам. Чиновник запевнив, що Народно-визвольна армія Китаю вживе необхідних заходів для захисту територіальної цілісності країни та не дозволить втручатися у внутрішні справи Китаю.

  Довідково: 15 липня Державний департамент США схвалив надання військово-технічної допомоги Тайваню на суму $108 млн. Пакет допомоги передбачає надання військових послуг, постачання обладнання та запчастин для ремонту військової техніки. Пентагон заявив, що це зміцнить військову співпрацю між США і Тайванем і підвищить здатність острова чинити опір загрозам. Держдепартамент США не заявляв про підписання контракту або завершення переговорів. Оборонне відомство Тайваню повідомило, що угода набуде чинності протягом місяця.

  Китай вимагає від США відкликати план надання військової допомоги Тайваню

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *