Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай відреагував на “референдуми” та оголошення часткової мобілізації в Росії

  2022-09-22

  Міністерство закордонних справ КНР відреагувало на оголошення часткової мобілізації в Росії, знову закликавши до діалогу та переговорів. Про це на брифінгу заявив речник МЗС Ван Веньбінь, повідомляється на сайті відомства.

  Зокрема, він відповів на запитання щодо останньої заяви Путіна.

  «Позиція Китаю щодо української кризи завжди була ясною. Ми закликаємо відповідні сторони вирішити проблему шляхом діалогу та переговорів і якнайшвидше знайти рішення, що враховує законні інтереси безпеки всіх сторін. Ми також сподіваємося, що міжнародне співтовариство створить для цього умови та простір», — зазначив представник МЗС КНР.

  Ван Веньбінь також прокоментував псевдореферендуми, які планують провести на захоплених територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

  «Ми завжди виступаємо за те, щоб поважати суверенітет та територіальну цілісність усіх країн, дотримуватись мети та принципів Статуту ООН, серйозно ставитися до законних інтересів безпеки всіх країн та докладати всіх зусиль, які сприяють мирному врегулюванню конфлікту», — сказав він.

  Китай відреагував на "референдуми" та оголошення часткової мобілізації в Росії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *