Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай відмовився вважати дії Росії в Україні “вторгненням”

  2022-02-25

  Китай відмовився називати дії Росії в Україні вторгненням, закликавши всі сторони виявляти стриманість. При цьому він рекомендував своїм громадянам в Україні демонструвати китайський прапор, якщо їм потрібно поїхати кудись.

  «Китай уважно стежить за розвитком подій. Ми закликаємо всі сторони виявляти стриманість, щоб не допустити виходу ситуації з-під контролю», – сьогодні заявила речник МЗС КНР Хуа Чуньін.

  На щоденному брифінгу для преси вона обурилася тим, як журналісти характеризують дії Росії. «Можливо, в цьому полягає різниця між Китаєм і вами, жителями Заходу. Ми не поспішаємо робити висновки», – сказала вона.

  «Щодо визначення вторгнення, гадаю, нам потрібно повернутися до того, як розглядати поточну ситуацію в Україні, — продовжила представник. – Українське питання пов’язане і з іншими дуже складними історичними факторами, які діють і сьогодні. Можливо, не всі хочуть бачити це».

  «Деякі країни слідом за США роздмухують полум’я, – сказала Хуа Чуньін. – Ми виступаємо проти будь-яких дій, які роздмухують війну».

  Вона також закликала Європу замислитися над тим, як вона може краще захистити свій світ. «На даному етапі ми повинні подумати, чи достатньо ми зробили щодо посередництва», – сказала вона, маючи на увазі Європу.

  Китай відмовився вважати дії Росії в Україні "вторгненням"

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *