Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай відкрито пригрозив Тайваню війною через бажання здобути незалежність

  2023-11-29

  У Пекіні заявили, що не терпітимуть спроби Тайбея здобути незалежність.

  Китай готовий створити широкий простір для мирного возз’єднання з Тайванем. При цьому Пекін проти будь-якої “сепаратистської діяльності”, спрямованої на незалежність острова.

  Про це повідомило видання УНІАН із посиланням на дані CGTN.

  За словами виданням, прес-секретар управління у справах Тайваню Держради Чень Бінхуа зробив цю заяву у відповідь на нещодавні коментарі політиків з Демократичної прогресивної партії Тайваню Лай Чін-те та Сяо Бі-хі щодо відносин між островом і Китаєм. За повідомленнями ЗМІ, вони висловили думку, що у Пекіна немає термінів для силового нападу на Тайвань.

  Чень заявив, що Китай не буде терпіти і проявляти поблажливість до сил незалежності Тайваню, якщо вони наважаться піти на ризик і спровокувати інциденти, що пропагують незалежність острова.

  Він послався на закон Про боротьбу з сецесією, в якому йдеться про те, що держава повинна використовувати немирні засоби та інші необхідні заходи для захисту суверенітету і територіальної цілісності

  “Я хочу підкреслити, що “незалежність Тайваню” означає війну”, – додав прес-секретар.

  За словами Чень, Лай і Сяо, прихильники “незалежності Тайваню”, спотворили факти і применшили шкоду і небезпеку “сепаратистської діяльності”, щоб обдурити виборців на виборах керівництва Тайваню в 2024 році.

  Він закликав жителів регіону виступити проти “сепаратистів” та сприяти поверненню відносин між Тайванем і Китаєм на мирний шлях.

   

  Китай відкрито пригрозив Тайваню війною через бажання здобути незалежність

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *