Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай вдруге направить спецпосланця в Україну, РФ та Європу для врегулювання «кризи в Україні»

  2024-02-28

  Китай наприкінці тижня планує вдруге направити спеціального представника уряду з питань Євразії Лі Хуея в Україну, європейські країни та Росії для пошуку шляхів політичного врегулювання «української кризи».

  Про це на брифінгу повідомила речниця МЗС КНР Мао Нін, передає кореспондент Укрінформу.

  «Починаючи з 2 березня спеціальний представник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей проведе другий раунд човникової дипломатії з пошуку політичного врегулювання «кризи в Україні», – сказала Мао.

  За її словами, посол Лі відвідає штаб-квартиру Європейського Союзу, Польщу, Україну, Німеччину, Францію та Росію.

  Як повідомлялося, спецпредставник уряду Китаю у травні минулого року здійснив турне до Києва, європейських столиць та Москви з метою обговорення пропозицій Пекіна стосовно припинення війни.

  За результатами поїздки Лі заявив, що всі відвідані ним країни підтвердили готовність до припинення війни, проте визнав, що наразі Київ і Москва мають абсолютно протилежне бачення її завершення і не готові сідати за стіл переговорів.

  Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї заявляв, що його країна не була ініціатором і не є учасником «кризи в Україні», але не має наміру сидіти склавши руки та спостерігати, а сприятиме політичному врегулюванню.

   

  Китай вдруге направить спецпосланця в Україну, РФ та Європу для врегулювання «кризи в Україні»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *