Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай в ООН висловив надію на вирішення харчової кризи

  2022-06-08

  Китай висловив сподівання, що майбутня зустріч Росії, України, ООН та Туреччини допоможе вирішити проблему з продовольством. Про це заявив заступник постійного представника Китаю в ООН Дай Бін під час засідання Ради Безпеки організації щодо війни в Україні.

  «Міжнародна спільнота повинна працювати разом, щоб внести свій внесок у мирні переговори та заохочувати Росію та Україну повернутися до шляху переговорів. Ми сподіваємось, що майбутня зустріч Росії, України, ООН та Туреччини допоможе розв’язати продовольчу проблему в Україні та зміцнити взаємну довіру між сторонами конфлікту», — сказав Дай Бін.

  Основна увага на зустрічі була приділена темі сексуального насильства та торгівлі людьми, спричиненими війною в Україні.

  «Сторони конфлікту повинні дотримуватися міжнародного права та вживати заходів щодо захисту мирних жителів від усіх форм насильства, включаючи сексуальне насильство та торгівлю людьми стосовно жінок та дівчат. Люди, постраждалі від насильства, повинні мати своєчасний доступ до медичних, психологічних та соціальних служб. А сторони конфлікту повинні забезпечити захист лікарень та інших цивільних об’єктів від нападів», — заявив заступник.

  Дай Бін також заявив, що Китай закликає до відповідних міжнародних організацій для негайної співпраці, зміцнення моніторингу та аналізу, а також надання професійної та технічної підтримки в боротьбі з людьми, що займаються торгівлею, сексуальною експлуатацією та сексуальним насильством проти біженців.

  Китай в ООН висловив надію на вирішення харчової кризи

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *