Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай у Давосі назвав п’ять пропозицій «для відновлення довіри між країнами»

  2024-01-17

   

  Китай у Давосі назвав п'ять пропозицій «для відновлення довіри між країнами»

   

  Прем’єр-міністр Китаю Лі Цян заявив, що його країна надає великого значення виконанню взятих на себе зобов’язань і довела світові, що гідна довіри.

  Як передає кореспондент Укрінформу, про це він сказав під час виступу на цьогорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму у Давосі, темою якого є «Відновлення довіри».

  «Китай надає великого значення зобов’язанням і завжди підкріплює свої слова конкретними діями. З найбільшою щирістю, надзвичайними зусиллями та конкретними результатами Китай послідовно довів світові, що він є країною, яка заслуговує на довіру», – сказав Лі.

  На його переконання, значною мірою саме довіра між країнами сприяла стрімкому прогресу в економічній глобалізації за останні десятиліття, проте зараз фундамент довіри зруйновано.

  «Відсутність довіри посилює ризики для глобального зростання і мирного розвитку, тому відновлення довіри має важливе значення для подолання сучасних викликів і створення кращого майбутнього», – зазначив китайський прем’єр.

  Він висловив 5 пропозицій для відновлення довіри між країнами, серед яких посилення координації макроекономічної політики і створення більшої синергії для глобального зростання, зміцнення міжнародної промислової співпраці для підтримки стабільності глобальних промислових ланцюжків поставок, активізація міжнародних обмінів та співпраці в науках і технологіях, а також поглиблення співпраці в зеленому розвитку та взаємодії між глобальними «Північчю і Півднем».

  «Перед обличчям глобальних криз фрагментовані та окремі заходи реагування тільки зроблять світову економіку ще більш крихкою… Важливо, щоб ми відкинули упередження і розбіжності та працювали разом для подолання дефіциту довіри», – підсумував Лі.

  Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр Китаю Лі Цян заявив, що економіка країни стабільно розвивається і минулого року зросла на близько 5,2%, перевищивши початкові очікування уряду.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *