Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай створить Пекінську фондову біржу для малого і середнього бізнесу – Сі Цзіньпін

  2021-09-06

  Того четверга голова КНР Сі Цзіньпін оголосив, що Китай створить фондову біржу в Пекіні та перетворить її в основну базу для малих і середніх підприємств (МСП) інноваційного типу.

  Китай продовжить підтримувати інноваційний розвиток МСП і поглиблювати реформи “третього нового майданчика”-“new third board”, заявив Сі Цзіньпін, виступаючи по відеозв’язку на саміті з глобальної торгівлі послугами в рамках Китайського міжнародного ярмарку торгівлі послугами-2021 (CIFTIS).

  У заяві, випущеній незабаром після виступу Сі Цзіньпіна, Комісія з регулювання цінних паперів Китаю (CSRC) заявила, що її керівництво ретельно вивчить пропозицію глави держави і рішуче виконає його.

  У березні агентство Reuters повідомляло, що Китай розглядає можливість створення біржі для залучення компаній, що котируються за кордоном, і зміцнення глобального статусу своїх офшорних фондових ринків. Модернізація існуючої в Пекіні біржі акцій для малих і середніх підприємств, відомої як New Third Board, була одним з обговорюваних варіантів.

  Китай створить Пекінську фондову біржу для малого і середнього бізнесу - Сі Цзіньпін
  Фото: China org

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *