Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай обурився через зміст комюніке НАТО, оприлюдненого після саміту у Вільнюсі

  2023-07-12

  КНР висловила загрозу рішучої реакції в разі порушення прав Пекіна. Про це повідомляє УНІАН.

  Пекін був розлючений змістом комюніке НАТО, оприлюдненого після саміту у Вільнюсі, де стверджувалося, що Китай кидає виклик інтересам, безпеці та цінностям Альянсу.

  Згідно з Reuters, комюніке зазначає, що “зловмисні гібридні та кібероперації КНР, а також його конфронтаційна риторика та дезінформація спрямовані проти союзників і завдають шкоди безпеці Альянсу”.

  У документі вказується, що Китай використовує різноманітні політичні, економічні та військові інструменти для посилення своєї глобальної присутності та підвищення своїх військових можливостей, приховуючи при цьому свою стратегію, наміри та військові нарощування.

  “Зміст комюніке, що стосується Китаю, ігнорує факти, спотворює позицію та політику Китаю та навмисно дискредитує Китай. Ми рішуче протиставимося цьому і відкидаємо його”, – відповіла місія Китаю в Європі.

  При цьому Китай протестує проти “розширення НАТО на схід у напрямку Азіатсько-Тихоокеанського регіону” і попереджує, що будь-які дії, що загрожують правам Пекіна, викликатимуть рішучу реакцію.

  Китай обурився через зміст комюніке НАТО, оприлюдненого після саміту у Вільнюсі

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *