Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай розглядає можливість розширити сферу зарубіжного кредитування в юанях

  2021-09-22

  Народний банк Китаю і державний валютний оператор опублікували проект керівних принципів, які розширюють коло підприємств, доступних для зарубіжного кредитування в юанях з боку китайських банків. Про це пише Global Times.

  Як зазначає видання, це ще один крок, який демонструє відкритість Китаю в банківському секторі і його амбіції щодо просування інтернаціоналізації юаня.

  Як говориться в проекті документа, нині обсяг позик в юанях для зарубіжних проектів місцевих банків невеликий, а кредити обмежуються підприємствами, пов’язаними з прямими іноземними інвестиціями, проектами з іноземними контрактами та кредитами для експортних покупців. Нові ж правила пом’якшують такі обмеження, і це означає, що зарубіжні кредитори більше не обмежуватимуться проектами на «вихід».

  У суботу центральний банк Китаю опублікував річний звіт про інтернаціоналізацію юаня. Загальна сума транскордонних надходжень і платежів в юанях у 2020 році зросла на 44,3% в річному численні, досягнувши рекордного рівня у 28,39 трлн юанів (4,39 трлн дол.).

  Китай розглядає можливість розширити сферу зарубіжного кредитування в юанях

   

  SilkBridge

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *