Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай рішуче виступає проти подальшого підвищення Сполученими Штатами мит на китайські товари — Мінкомерції КНР

  2024-05-15

  Китай твердо виступає проти подальшого підвищення Сполученими Штатами додаткових мит на певні категорії китайських товарів, зробив у зв’язку серйозне подання американській стороні, а також готовий вжити рішучих заходів для захисту своїх прав та інтересів. Про це у вівторок заявило Міністерство комерції КНР, передає CRI Online.

  Як повідомляється, на додаток до вже наявних мит, введених відповідно до розділу 301 Закону США про торгівлю, Сполучені Штати у вівторок прийняли рішення підвищити додаткові тарифи на імпорт таких видів китайської продукції, як електромобілі, літій-іонні акумулятори, сонячні батареї, ключові корисні копалини, напівпровідники, сталь, алюміній, а також портові крани.

  Як зазначив у своїй заяві офіційний представник Мінкомерції КНР, Китай категорично незадоволений тим, що США, керуючись внутрішньополітичними міркуваннями, зловживають процедурою перегляду мит, запроваджених відповідно до розділу 301 американського Закону про торгівлю, і надалі підвищують додаткові тарифи на певні китайські товари.

  У заяві зазначається, що подібні дії політизують торговельно-економічні питання та перетворюють їх на інструмент, є “типовою політичною маніпуляцією”.

  Офіційний представник нагадав, що, згідно з рішенням Світової організації торгівлі, введення мит відповідно до розділу 301 Закону США про торгівлю є порушенням правил організації, проте американська сторона продовжує вперто стояти на своєму, роблячи помилку за помилкою.

  Підвищення тарифів Сполученими Штатами суперечить духу домовленостей, досягнутих лідерами двох країн, і обіцянкам президента США Джозефа Байдена і серйозно впливатиме на атмосферу двостороннього співробітництва, зазначив він.

  Американська сторона має негайно виправити свої помилкові дії та скасувати запровадження додаткових мит щодо Китаю, резюмував офіційний представник Мінкомерції КНР.

   

  Китай рішуче виступає проти подальшого підвищення Сполученими Штатами мит на китайські товари — Мінкомерції КНР

  Джерело фотографії: https://ukrainian.cri.cn/2024/05/15/ARTIoZXRCXr8a2IGADy2zg5a240515.shtml

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *