Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай рішуче виступає проти будівельних заходів Філіппін на островах і рифах архіпелагу Наньша – міністерство оборони

  2024-01-26

  Китай рішуче виступає проти того, щоб філіппінська сторона вела будь-які будівельні заходи на незаконно окупованих островах та рифах КНР. Про це заявив у четвер на черговій прес-конференції офіційний представник китайського оборонного відомства У Цянь, передає CRI Online.

  Китай має незаперечний суверенітет над архіпелагом Наньша та прилеглими до нього водами, який повністю підкріплений історичними та правовими підставами, зазначив У Цянь у відповідь на запитання про плани Філіппін з освоєння островів та рифів у цьому районі.

  Він зазначив, що у нинішніх китайсько-філіппінських відносинах спостерігаються деякі труднощі. Основна причина, за його словами, полягає в тому, що філіппінська сторона у змові із зовнішніми силами порушує свої зобов’язання, а також продовжує зазіхати на суверенітет Китаю та здійснювати провокації в Південно-Китайському морі.

  “Подібні дії підривають законні та легітимні права та інтереси Китаю. Ми закликаємо філіппінську сторону поважати історію, визнати реальність і не йти далі помилковим шляхом”, – сказав У Цянь.

  Він наголосив, що Китай готовий працювати разом з Філіппінами над врегулюванням розбіжностей шляхом двосторонніх діалогів та консультацій. Однак якщо філіппінська сторона наполягатиме на дотриманні свого курсу, Китай неодмінно вживатиме жорстких заходів у відповідь, резюмував військовий.

   

  Китай рішуче виступає проти будівельних заходів Філіппін на островах і рифах архіпелагу Наньша - міністерство оборони

  Джерело фотографії: https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.bbc.com%2Fukrainian%2Fpolitics%2F2015%2F12%2F151216_china_sea_islands_dk&psig=AOvVaw39etnA52wW7IacPGzOodVe&ust=1706349502395000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBQQjhxqFwoTCIC8m7Pl-oMDFQAAAAAdAAAAABAS

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *