Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай призупиняє видачу віз громадянам Японії та Південної Кореї

  2023-01-11

  Державна адміністрація з питань міграції КНР заявила в середу, що призупиняється видача в’їзних віз в аеропортах громадянам Японії та Південної Кореї , а також для громадян цих країн відміняється 72- та 144-годинний безвізовий транзит. Ці правила набули чинності в середу, як повідомляє China Daily.

  Зазначається, що призупинення видачі віз є відповіддю на нещодавні дискримінаційні обмеження на в’їзд, що пов’язані з пандемією COVID-19, які нещодавно ввели Японія та Республіка Корея для громадян Китаю.

  Посольство Китаю в Сеулі у вівторок заявило, що буде призупинена видача громадянам РК короткострокових віз для поїздок Китаю у ділових, туристичних та справах. Крім того, посольство КНР в Токіо оголосило, що припинило обробку та видачу аналогічних віз японським громадянам, що бажають відвідати Китай.

  Речник міністерства закордонних справ КНР Ван Веньбінь заявив у вівторок, що Китай спілкувався з обома країнами, надав детальне роз’яснення про науково обґрунтоване та раціональне вдосконалення заходів стосовно контролю над епідемією, а також про поточну ситуацію в країні з COVID-19.

  Китай призупиняє видачу віз громадянам Японії та Південної Кореї

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *