Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай оприлюднив показники зростання ВВП на 2023 рік

  2023-03-06

  Китай встановив скромну мету економічного зростання на рівні близько 5% на 2023 рік, водночас вище керівництво країни уникає будь-яких значних стимулів для прискорення відновлення, пише Економічна правда з посиланням на Bloomberg.

  Зазначається, що мета Китаю стосовно зростання ВВП у в цьому році приблизно 5%, що є найнижчим показником за останні чверть століття. Про це повідомив прем’єр-міністр Лі Кецян на початку щорічної сесії Всекитайських зборів народних представників, найвищого органу державної влади в КНР.

  Минулого року Пекін розраховував на зростання економіки на рівні 5,5%. Проте реальні темпи зростання в 3% були найповільнішими за останні десятиліття, за винятком ковідного 2020 року, коли чиновники взагалі відмовилися від цільового показника.

  Досягнення темпів зростання близько 5% цього року означало б, що китайська економіка зросте в середньому приблизно на 4,6% протягом чотирьох років з 2020 по 2023 роки, що на одиницю нижче середньорічного темпу зростання в 6,7% між 2015 і 2019 роками.

  Китай оприлюднив показники зростання ВВП на 2023 рік

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *