Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай не зацікавлений у перемозі Трампа на виборах – Київський безпековий форум

  2023-11-06

  Китай не зацікавлений у перемозі Дональда Трампа на майбутніх виборах президента США через «тарифну війну», яку той розв’язав під час своєї попередньої каденції.
  Про це йдеться у статті Київського безпекового форуму «Закляті друзі: чим важлива для України зустріч Байдена і Сі?», передає Укрінформ.

  Автори зазначають, що невдовзі може відбутися довгоочікувана зустріч президента США Джо Байдена з лідером Китаю Сі Цзіньпінем. За даними провідних американських ЗМІ, це може статися під час саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), який пройде у Сан-Франциско 11-17 листопада.

  «Україна зацікавлена у позитивному результаті зустрічі Джо Байдена з Сі Цзіньпінем. Без взаєморозуміння між Вашингтоном і Пекіном не варто очікувати на зміну ставлення Китаю до Росії та її агресії проти України, на перехід Пекіна якщо не до допомоги Україні, то принаймні на припинення прихованої допомоги агресору», – йдеться у статті.

  У Київському безпековому форумі підкреслюють, що особиста зустріч лідерів США і Китаю може стати наступним етапом у процесі нормалізації відносин між країнами, які суттєво погіршилися за часів президентства Дональда Трампа.

  У матеріалі також наголошується, що зустріч відбудеться у доволі складний для Байдена час через протистояння у Конгресі США з питання бюджету, війну на Близькому Сході, гостре суперництво з Трампом у контексті майбутніх президентських виборів.

  «Враховуючи історію відносин Сі з Трампом, проблеми Байдена до певної міри є й проблемами китайського лідера, який, очевидно, зовсім не зацікавлений у зменшенні рейтингу сьогоднішнього американського президента і нового приходу до влади його попередника», – йдеться у публікації.

  Повністю прочитати статтю можна у Блозі КБФ на сайті Укрінформу.

  Як повідомлялося, Трамп претендує на висування у президенти від Республіканської партії у 2024 році.

   

  Китай не зацікавлений у перемозі Трампа на виборах - Київський безпековий форум

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *