Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай не прагне гегемонії та експансії

  2022-10-17

  Китайська народна республіка не прагне всесвітньої гегемонії та експансії, заявило посольство КНР в Україні за результатами церемонії відкриття ХХ Всекитайського з’їзду Комуністичної партії Китаю, в якому беруть участь 2 296 делегатів від імені понад 96 млн членів КПК, повідомляє Zn.ua.

  “Китай ніколи не прагнутиме гегемонії та експансії, а примножуватиме такі загальнолюдські цінності, як мир, розвиток, рівність, справедливість, демократію і свободу. Китай дотримуватиметься всебічного дотримання суворої партійної дисципліни і просуватиме боротьбу з корупцією з нульовою терпимістю потурання”, – йдеться у повідомленні.

  Генеральний секретар ЦК КПК Сі Цзіньпін зазначив, що за останні 10 років економічна міць Китаю здійснила історичний стрибок, загальний обсяг китайської економіки склав 18,5% світової економіки.

  Серед планів на наступні п’ять років політик назвав покращення матеріального стану та благополуччя народу, підвищення якості його життя, просування “зеленого” розвитку, розвиток науки та освіти, нарощування державної сили за допомогою висококваліфікованих кадрів, а також прискорення розвитку армії КНР.

   

  Китай не прагне гегемонії та експансії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *