Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  “Китай назавжди буде хорошою силою для України і в економічному, і в політичному плані”, – Посол КНР в Україні

  2022-03-15

  Учора Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун провів зустріч із головою Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким. Про це йдеться на офіційному сайті адміністрації.

  “Китай і Україна – це стратегічні партнери, цей рік – це 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. Китай – дружня держава для українського народу. Я, як Посол, можу з відповідальністю сказати, що Китай назавжди буде хорошою силою для України і в економічному, і в політичному плані. Ми завжди будемо поважати вашу державу, розвиватимемо відносини на основі рівності та взаємовигоди. Ми поважатимемо той шлях, який вибирають українці, бо це суверенне право кожного народу”, – зазначив Пан Посол.

  Також він повідомив, що китайське Посольство переїхало з Києва до Львова і залишається тут працювати.

  “Китай ніколи не буде нападати на Україну, ми будемо допомагати, зокрема в економічному напрямі. Наша країна за один рік імпортує товари зі всього світу вартістю понад три трильйони доларів. Ми готові допомагати вам розвиватись. У цій ситуації, яка є нині у вас, будемо поступати відповідально. Ми побачили, наскільки є великою єдність українського народу, а це означає і його силу”, – додав пан Фань Сяньжун.

  Очільник області подякував Послу за позицію підтримки України у її боротьбі з агресором.

  “Китай – це глобальна економічно розвинена країна. Нам дуже приємна ваша позиція. Мені хотілось б, щоб ви сказали усім у Китаї, що ми готові до співпраці. Війна завершиться і ми будемо відбудовувати свою державу. Тому запрошуємо ваші підприємства до нас в Україну. Дякуємо за гуманітарну допомогу та підтримку. Тримайтесь цієї позиції, це може стати містком дружби на віки. Ми не хочемо воювати, хочемо бути господарями на своїй землі й жити в мирі з партнерами, які готові співпрацювати з нами”, – наголосив Максим Козицький.

  "Китай назавжди буде хорошою силою для України і в економічному, і в політичному плані", - Посол КНР в Україні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *