Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай нарощує виробництв генетично модифікованого насіння кукурудзи та сої

  2024-01-03

  Китай офіційно затвердив список насіннєвих фірм, яким дозволено вирощувати та реалізовувати генетично модифіковане насіння сої та кукурудзи.

  Цей крок спрямований на зниження залежності Китаю від імпорту зернових з США та Бразилії, який сьогодні становить близько 100 мільйонів тонн на рік, повідомляє “LANDLORD” із посиланням на дані “The Star”.

  Згідно з повідомленням, Міністерство аграрної політики та сільських справ Китаю надало дозволи 26 внутрішнім компаніям. Серед них – Beijing Dabeinong Technology, підрозділи Yuan Long Ping High-Tech Agriculture і China National Seed, які входять до складу Syngenta Group. Інші ліцензовані фірми розташовані у ключових зернових регіонах, таких як Хебей, Ляонін, Цзілінь та Внутрішня Монголія.

  Три джерела в галузі інформують, що китайські агрономи планують висіяти близько 670 тисяч гектарів генетично модифікованої кукурудзи у восьми провінціях наступного року, що вдвічі перевищує обсяги посіву 2023 року.

  Однак передбачається, що уряд Пекіна буде суворо контролювати використання ГМО.

  Також повідомляється, що в цьому році були проведені масштабні тестування ГМ сої та кукурудзи, результати яких, за даними Міністерства аграрної політики КНР, виявилися «вражаючими», а технологія – безпечною.

   

  Китай нарощує виробництв генетично модифікованого насіння кукурудзи та сої

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *