Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай має намір зміцнювати координацію з РФ, попри міжнародну ситуацію — заступник глави МЗС КНР

  2022-04-20

  Китай має намір зміцнювати стратегічну координацію із РФ незалежно від того, як зміниться міжнародна ситуація. Про це заявив заступник глави МЗС КНР на зустрічі з Послом Росії в Китаї Андрієм Денисовим, йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ.

  У першому кварталі 2022 року обсяг двосторонньої торгівлі між Китаєм та Росією досяг 38,2 мільярда доларів США, збільшившись майже на 30%, що «повною мірою демонструє велику стійкість та ендогенну силу співпраці між двома країнами».

  «Незалежно від того, як зміниться міжнародна ситуація, Китай, як завжди, зміцнюватиме стратегічну координацію з Росією для досягнення взаємовигідного співробітництва, спільного захисту спільних інтересів обох сторін та сприяння розбудові нового типу міжнародних відносин та спільноти зі спільним майбутнім людства», — йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, сторони також обмінялися думками щодо міжнародних та регіональних питань, зокрема, поглиблення китайсько-російської співпраці в рамках БРІКС та ШОС, а також щодо ситуації в Україні.

  Китай має намір зміцнювати координацію з РФ, попри міжнародну ситуацію — заступник глави МЗС КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *