Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай має намір просувати поглиблене поєднання ініціативи «Пояс і шлях» та Національної стратегії розвитку Таджикистану – Сі Цзіньпін

  2024-07-05

  Китай спільно з Таджикистаном спільно просувати поглиблене поєднання ініціативи “Пояс і шлях” з Національною стратегією розвитку Таджикистану на період до 2030 року для сприяння розвитку та відродженню двох країн. Про це йдеться в авторській статті голови КНР Сі Цзіньпіна, опублікованій у таджицьких ЗМІ у п’ятницю. Про це повідомляє CRI Online.

  «Зараз як Китай, так і Таджикистан знаходяться на ключовій фазі національного розвитку та відродження. В нашій країні сконцентровані зусилля на забезпечення високоякісного розвитку і зовнішньої відкритості високого рівня, що сприятиме будівництву сильної держави і відродження нації з допомогою китайської модернізації. Таджикистан впевнено крокує шляхом реалізації Національної стратегії розвитку за період до 2030 року», – зазначив китайський лідер.

  Він з нетерпінням чекає на зустріч із президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном, щоб обговорити, як краще сприяти тіснішій співпраці та вивести двосторонні відносини на нову висоту.

  Видання уряду Таджикистану “Народна газета” та Національне інформаційне агентство Таджикистану “Ховар” опублікували авторську статтю Сі Цзіньпіна під заголовком “Китайсько-таджицькі відносини: в ім’я прекрасного майбутнього”.

  Китай має намір просувати поглиблене поєднання ініціативи «Пояс і шлях» та Національної стратегії розвитку Таджикистану - Сі Цзіньпін

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *