Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай і Україна провели форум розвитку взаємовигідної торгівлі

  2021-05-21

  18-го травня відбувся важливий онлайн-форум «Китай-Україна: Майбутнє торгівлі. Бобові. Зернові. Олійні». Його учасники обговорили шляхи подальшого розвитку взаємовигідної торгівлі агропродукцією між двома країнами. Про це повідомляє пресслужба Посольства КНР в Україні.

  У форумі взяли участь Посол КНР в Україні Фань Сяньжун, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і торговий представник України Тарас Качка, а також представники агрокомпаній двох країн.

  Фань Сяньжун нагадав, що в останні роки китайсько-український товарообіг постійно зростає, при цьому важливу роль у двосторонній торгівлі відіграють сільгосптовари. В найближчому майбутньому торгівля сільгосптоварами між Китаєм і Україною вступить у нову, ще більш активну фазу свого розвитку. Разом з розширенням торгівлі, країни можуть налагодити співпрацю у сфері вирощування сільгоспкультур і перероблення агропродукції.

  Тарас Качка заявив, що наразі багато українських компаній поставляють сільгосптовари на китайський ринок. Країни мають великий потенціал для подальшого збільшення обсягів торгівлі, у тому числі внаслідок розширення асортименту української агропродукції, що експортується в Китай.

  Організатрами заходу були Китайська торгова палата з імпорту та експорту продуктів харчування, місцевих продуктів і продукції тваринництва та Співтовариство виробників і споживачів бобових України.

  Нагадаємо, що негативне сальдо в товарообігу України з КНР склало 328.3 млн дол. за перший квартал 2021 року.

  Китай і Україна провели форум розвитку взаємовигідної торгівлі

   

  Китай і Україна провели форум розвитку взаємовигідної торгівлі

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *