Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай і США провели ще один раунд переговорів з економічних питань

  2021-06-04

  Віце-прем’єр міністр Китаю Лю Хе обмінявся думками з міністром фінансів США Джанет Йеллен щодо питань, що становлять взаємну “стурбованість”, у своєму другому за тиждень віртуальному дзвінку з найвищими представниками економіки та торгівлі при адміністрації США Байдена, пише Reuters. https://www.reuters.com/business/china-vice-premier-holds-talks-with-us-treasury-secretary-2021-06-02/?fbclid=IwAR37Dl7mVJMb-VT13WIxOa9HOJD6jeIc26P1SIj_4dTrYFoCsekDCrqmA8Q

  Лю Хе, який вів торгові переговори з моменту початку екс-президентом США Дональдом Трампом торгової війни з Пекіном, провів аналогічний “відвертий” обмін з торговим представником США Кетрін Тай 26 травня.

  «Міністр Джанет Йеллен обговорила плани адміністрації Байдена з підтримки триваючого активного відновлення економіки, і важливість співробітництва в областях, що відповідають інтересам США, разом з тим вирішила підняти питання, які викликають стурбованість», — йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США.

  Інформагентство «Сіньхуа» повідомило, що обидві сторони провели розширений обмін думками про макроекономічну ситуацію, двостороннє і багатостороннє співробітництво.

  «Обидві сторони вважають, що економічні відносини Китаю і США дуже важливі», — йдеться в повідомленні «Сіньхуа».

  Вони також «відверто обмінялися думками з питань, що становлять взаємний інтерес, і висловили готовність підтримувати спілкування».

  Подробиці щодо обговорюваних питань не повідомляються.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *