Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай і НАТО обговорили незаконне російське вторгнення в Україну

  2024-03-15

  Представники Міністерства оборони Китаю та Північноатлантичного Альянсу провели в Пекіні 8-й діалог з питань політики безпеки, однією з головних тем якого стало триваюче російське вторгнення в Україну.

  Як передає Укрінформ, про переговори йдеться в повідомленні Міноборони КНР.

  «Сторони обмінялися думками щодо комунікації між військовими Китаю і НАТО, міжнародної та регіональної ситуації та інших питань, що становлять спільний інтерес», – зазначили в китайському оборонному відомстві.

  У прес-релізі НАТО зазначається, що делегацію Альянсу очолював директор Відділу колективної безпеки генерал-майор Дачіан-Тіберіу Щербан, а китайську – заступник директора Офісу міжнародного військового співробітництва генерал-майор Яо Цінь.

  «Під час зустрічі обговорювались питання глобальної та регіональної безпеки з акцентом на незаконному вторгненні Росії в Україну, морська безпека і питання, що становлять спільний інтерес», – ідеться в повідомленні.

  В ньому підкреслюється, що обидві сторони погодилися з важливістю продовження взаємодії між їх військовими, а генерал Щербан наголосив цінності штабних переговорів як форуму для розв’язання спільних проблем та інтересів і сприяння прозорості.

   

  Китай і НАТО обговорили незаконне російське вторгнення в Україну

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *