Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай готовий докладати зусилля задля припинення війни дипломатичним шляхом

  2022-03-02

  1-го березня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Китайської Народної Республіки Ван Ї, про це повідомляє пресцентр МЗС України.

  Глава української дипломатії детально поінформував свого китайського колегу про розвиток збройної агресії Російської Федерації проти України, обстріли цивільної інфраструктури та вбивства мирного населення.

  Дмитро Кулеба звернувся з проханням до Ван Ї використати рівень відносин між Пекіном та Москвою, аби змусити Росію припинити збройну агресію проти українського народу.

  Китайський Міністр підтвердив непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України з боку КНР, відзначив стратегічний характер двосторонніх відносин.

  Він запевнив Дмитра Кулебу в готовності Китаю докладати всі зусилля задля припинення війни на українській землі дипломатичним шляхом, зокрема як постійний член Ради Безпеки ООН.

  Дмитро Кулеба особливо відзначив дистанціювання Китаю від рішення Путіна привести сили стримування російської армії в особливий режим бойового чергування.

  Глави МЗС також обговорили питання безпеки китайської громади в Україні. У цьому контексті Дмитро Кулеба наголосив, що найкращою гарантією безпеки китайських громадян, а також інших іноземних громадян, в Україні є тиск їхніх урядів на Росію.

  Китай готовий докладати зусилля задля припинення війни дипломатичним шляхом

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *