Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  «Китай – це країна-цивілізація, яка впливає і впливатиме на те, як виглядатиме світ» — Віктор Кіктенко

  2022-07-05

  Інтерв’ю доктора філософських наук Віктора Кіктенка (Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України) програмі «Про науку. Компетентно».

  «Китай взагалі (і сучасний Китай зокрема) має займати одне з головних, центральних місць і в українському науковому обговоренні, і в українському суспільстві. Тому що ця країна впливає і надалі впливатиме на те, як виглядатиме світ. Річ у тім, що Китай – усе-таки дещо інакша країна, країна-цивілізація, як її називають науковці. І в цьому її велика відмінність. Немає жодного іншого такого феномену і дуже складного об’єкта дослідження», – наголошує виконувач обов’язків директора Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, завідувач відділу Азіатсько-Тихоокеанського регіону цього Інституту, президент Української асоціації китаєзнавців доктор філософських наук Віктор Кіктенко.

  Про те, на яке місце у новій світовій геополітичній системі претендує Китай, на чию користь закінчиться його протистояння із Заходом і якими будуть українсько-китайські відносини, вчений розповів в інтерв’ю програмі «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Володимир Семиноженко).

  Дивитись відеоінтерв’ю

  «Китай – це країна-цивілізація, яка впливає і впливатиме на те, як виглядатиме світ» — Віктор Кіктенко

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *