Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КЕРІВНИКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗУСТРІЛИСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ З КИТАЮ

  2011-09-29

  Джерело: іційний сайт Запорізької обласної ради

  У конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати відбулася зустріч голови обласної ради Павла Матвієнка з делегацією м. Чунцин (КНР). У засіданні брали участь перший заступник голови Олександр Клепаков, президент ЗТПП депутат обласної ради Володимир Шамілов.

  Від імені депутатського корпусу області Павло Дмитрович привітав китайську делегацію. «Наші регіони об’єднують традиційно дружні відносини, які повинні стимулювати подальший розвиток економічних зв’язків. Запорізький край – один з базових для української економіки, але його подальший розвиток вимагає розширення ринків збуту, пошуку партнерів та інвесторів. Співпраця з бізнес-колами м. Чунцин, на наш погляд, відкриє нові можливості та перспективи для зростання товарообміну між нашими регіонами ».

  Павло Матвієнко розповів гостям про промислову інфраструктуру Запорізької області та запросив китайських підприємців взяти участь у створенні індустріальних парків на території нашого краю.

  У відповідному слові заступник голови Зборів народних представників Чжен Хун відзначив, що в 2012р. виповнюється 10 років побратимства між Запорізькою областю та м. Чунцин. Глава китайської делегації запросив делегацію депутатів обласної ради побувати в наступному році з візитом в їх провінції, де відбудуться ювілейні урочистості.

  Гостей з Піднебесної зацікавила пропозиція Павла Матвієнка про участь китайського бізнесу у створенні індустріальних парків. Делегації обговорили список перспективних проектів – логістика, впровадження високотехнологічного енергоустаткування, автомобілебудування, видобуток корисних копалин – саме тут відкриваються широкі можливості для міжнародної кооперації.

  У фіналі зустрічі голова обласної ради подарував китайським друзям фоліант «Запорізький край», у відповідь побратими піднесли альбом з фотографіями м. Чунцин.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *