Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КБ «Південне» відвідала делегація з Китаю

  2019-12-02

  Українсько-китайська робоча група з питань співробітництва у галузі космосу провела засідання в КБ «Південне».

  КБ «Південне» відвідала делегація з Китаю

  У КБ «Південне» відбулося спільне засідання українсько-китайської робочої групи з питань співпраці в галузі космосу. Його метою була підготовка до VI засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері, яке відбудеться в 2020 році.

  Українсько-китайська Підкомісія з питань співробітництва в галузі освоєння космічного простору в мирних цілях була створена в 1995 році. Довгострокова програма українсько-китайського співробітництва в космічній сфері на 2016-2020 роки була затверджена на засіданні Підкомісії в квітні 2016 року в Києві.

  На спільному засіданні українсько-китайської робочої групи в КБ «Південне» пройшло обговорення Програми українсько-китайського співробітництва у галузі космосу на 2016-2020 роки, проведена робота з підготовки проекту Програми українсько-китайського співробітництва у галузі космосу на 2021-2025 роки.

  В рамках зустрічі китайські колеги також відвідали нові виробничі потужності КБ «Південне» – багатофункціональний центр випробувань інтегрованих навігаційних систем, цех складання та електричних випробувань космічних апаратів, адитивна виробництво, електрогідравлічні стенди для динамічних випробувань, обчислювальний центр з суперкомп’ютером, комплекс композиційних матеріалів і нових технологій.

  КБ «Південне» відвідала делегація з Китаю

  КБ «Південне» було утворено в 1954 році на базі конструкторського відділу Південного машинобудівного заводу з метою створення для Збройних Сил СРСР стратегічних ракетних комплексів з балістичними ракетами на висококиплячих компонентах ракетного палива.

  Сьогодні державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» є одним з найбільш відомих і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств з розробки ракетно-космічної техніки.

   

  “МЕТАЛЛУРГПРОМ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *