Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Кантонський ярмарок 2023

  2023-04-19

  133-й Кантонський ярмарок розпочався навесні 2023 року у виставковому комплексі Гуанчжоу. Офлайн-виставка буде представлена у три етапи різними продуктами, кожен з яких триватиме 5 днів. Конкретні домовленості щодо виставки такі:

  Етап 1: триває з 15 по 19 квітня; на виставці будуть представлені такі товари: електроніка та побутова техніка, транспортні засоби та аксесуари, машини, слюсарні інструменти, будівельні матеріали, хімічна продукція, енергетика тощо.

  Етап 2 триває з 23 по 27 квітня; будуть представлені експонати товарів повсякденного вжитку, подарунки, предмети декору для дому тощо.

  3 етап триває з 1 по 5 травня; будуть представлені текстиль та одяг, взуття, товари для офісу, відпочинку, товари, що стосуються медицини та охорони здоров’я, продукти харчування.

  Кантонський ярмарок є вершиною міжнародних торговельних заходів, що має вражаючу історію та приголомшливий масштаб. Виставка широкого спектру товарів приваблює покупців з усього світу і сприяє укладанню величезних ділових угод у Китаї.

  Величезний за розміром і масштабами Кантонський ярмарок – це подія, що відбувається раз на два роки і стосується майже всього, що імпортується та експортується з Китаю. Понад 25000 експонентів приїжджають з усього світу, щоб взяти участь у події в Гуанчжоу, яка проводиться двічі на рік, починаючи з 1957 року.

  Сайт заходу: https://cief.cantonfair.org.cn/cn/international/

  Кантонський ярмарок 2023

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *