Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ МІЖНАРОДНОГО ТРЕЙД-КЛУБУ В УКРАЇНІ ЗА УЧАСТІ КЕРІВНИЦТВА АСОЦІАЦІЇ

  2021-10-25

  Ювілейне 20-е засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні пройшло 21-го жовтня в Київській торгово-промисловій палаті з представниками бізнесу.

  Одним з організаторів заходу виступив Член Президії Виконкому Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Будков Олег, а учасником пленарного засідання Голова Президії Виконкому та Член Правління АУКС В’ячеслав Шаякубов.

  «Міжнародний Трейд-клуб — це громадська організація, що створена в 1992 році з ініціативи Міністерства економічного розвитку торгівлі України за активної підтримки Міністерства закордонних справ України. На даний час в нього входять дипломати економічного профілю 30 посольств, а також представники ряду міжнародних організацій в Україні», — розповіла Президент Міжнародного Трейд-клубу, Радник-посланник Посольства КНР в Україні пані Чжао Лі під час онлайн включення.

  Під час виступу, пані Чжао Лі не оминула питання розвитку україно-китайських відносин та підготовку підписання дипломатичних відносин між країнами до 30-ї річниці.

  ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ МІЖНАРОДНОГО ТРЕЙД-КЛУБУ В УКРАЇНІ ЗА УЧАСТІ КЕРІВНИЦТВА АСОЦІАЦІЇ

  З вітальним словом до присутніх також звернувся Президент Київської ТПП Микола Засульський: «Київська ТПП робить все можливе, щоб створити умови й допомогти нашому бізнесу та представникам тих посольств, які акредитовані в Україні, відкрити нові перспективні ринки та показати можливості України. Оскільки сучасна зовнішньоекономічна діяльність України — це один з найважливіших факторів, що становлять економічний розвиток країни».

  Заступник Міністра закордонних справ України Дмитро Сенік повідомив, що міністерство та Рада експортерів та інвесторів працює для того, щоб з’єднувати українські компанії з іноземними партнерами, допомагати виходити на ринки інших держав, лобіювати рішення інших урядів на користь українського бізнесу, на користь національних економічних інтересів.

  Захід складався з двох частин – пленарного засідання та В2В переговорів бізнесу з дипломатами. У рамках пленарного засідання відбулись презентації країн від посольств Південно-Африканської Республіки та Киргизької Республіки.

  «У 2020 році двостороння торгівля між нашими країнами збільшилась на 20%», — зазначив Андре Йоганнес Хруневалд – Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні.

  Потенціал Киргизької Республіки представив Радник Посольства Ермек Сарибаєв. За його словами, Киргизька Республіка — важлива транзитна країна в Центральній Азії, оскільки самі ключові торгові шляхи проходять в межах її території. Всі експортери в цій країні мають безмитний доступ до ринків з більш ніж мільярд осіб. Урядом створено досить ліберальний податковий режим для суб’єктів підприємництва та інвесторів. Пан Ермек Сарибаєв додав, що зараз потрібно направити зусилля на створення спільних підприємств як на території Киргизстану, так і на території України.

  ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ МІЖНАРОДНОГО ТРЕЙД-КЛУБУ В УКРАЇНІ ЗА УЧАСТІ КЕРІВНИЦТВА АСОЦІАЦІЇ
  На фото зліва направо: Голова Президії Виконкому та Член Правління АУКС В’ячеслав Шаякубов і Радник Посольства Киргизької Республіки Ермек Сарибаєв

  В2В переговори відвідали представники 30-ти українських компаній, які змогли особисто поспілкуватися щодо подальшої торговельної співпраці та залучення інвестицій з керівниками 12-ти торговельно-економічних відділів іноземних посольств, акредитованих в Україні.

  Під час перемовин представники українських ділових кіл мали нагоду презентувати аспекти діяльності підприємств, зав’язати контакти з членами Міжнародного Трейд-клубу, зробивши нові дієві кроки у налагодженні потенційної співпраці вже на міжнародному рівні.

   

  За матеріалами Київської ТПП

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *